Hakkımda

 

avatar2 - Kopya

Merhabalar, Sizleri sıkmadan kısaca kendimden bahsedecek olursak,

Her şey Anasınıfına giderken başlamıştı.Küçük yaşta tanıştığım bilgisayar, hayatımın devamında önemli rol alacaktı.

Çünkü bundan sonra bana sorulacak olan “Büyüyünce ne olacaksın ? ” sorusunun cevabı artık belliydi : Bilgisayar Mühendisi !

Küçüklüğümden beri bilinçli/bilinçsiz bir şekilde arzuladığım Bilgisayar Mühendisliği bölümünü kazandım ve şuan Galatasaray Üniversitesinde 3. sınıfta okumaktayım

Peki Üniversiteye başlayana kadar gerek teknoloji alanıyla, gerekse diğer alanlarla ilgili neler ile uğraştım ? İşte birkaçı :

  •  Kendi çabalarımla Photoshop öğrendim.Lisede, birçok kez dergi ve afiş hazırlanmasında yardım ettim.Az da olsa afiş ve foto manipülasyon  yarışmalarına katıldım.Youtube üzerinden Illustrator CS6 eğitimleri verdim.
  • Fotoğrafçılık ile ilgilendim, yarışmalara katıldım.
  • Html, CSS, Java, C gibi bilgisayar dillerini öğrendim, öğrenmeye devam ediyorum.
  •  Elimden geldiğince çizime ara vermeden devam ettim, birçok sketch defteri eskittim.2012 yılında Wacom Intuos 4 çizim tableti alarak uzun zamandır hayalini kurduğum dijital çizime başladım.
  • Zaman zaman okumaya fırsat bulamayıp fetret devri yaşasam da, kitaplara karşı her zaman bir sevgi besledim.Stephen KING‘ den George R.R. MARTIN‘e kadar birçok yazara hayran kaldım.Özellikle bilim kurgu ve fantastik edebiyat ile ilgili birçok kitap okudum.

Genel olarak anlatabileceklerim bunlar, yazılarımı okuyarak beni daha iyi tanıyabilirsiniz.

Daha detaylı ve resmi bilgi almak istiyorsanız Linkedin hesabıma buradan bakmayı unutmayın.