Yenilenen Tasarım, Güçlenen Blog

Herkese Merhaba,

Uzun zamandır kullandığım temayı değiştirmek istiyordum.Bugün tema çevirisi ve ayarlamaları yaparak, yeni bir siteyi yeni bir tasarıma kavuşturduk.Neler değişti ?

  • Anasayfa’da yer alan yazılar artık 2 sütun halinde, böylelikle aynı anda birden fazla yazı başlığı görüntüleyebileceksiniz.
  • Üst Menüye kategori kısmı eklendi.Kişisel, Tasarım, Keşfet kısımları ile artık konu bazlı yazı okumak daha kolay !
  • Ekranın yanlarında bulunan kullanılmayan boşluk kısmı azaldı ve yazı fontu büyüdü, böylelikle yazılar daha rahat okunacak.

Temadan kaynaklanan değişikliğin haricinde, şu 1 ay içerisinde her gün sitedeki Microsoft Yaz Okulu yazılarını güncelleyeceğim. Bu güncellemeler daha ilk haftadan blogging açısından beni çok ilerletti.Bundan sonrası için de farklı alanlarla ilgili yazı yazmak daha kolay olacak.

Yenilenen tasarım tüm blog takipçilerine hayırlı olsun 🙂

Sonraki yazıda görüşmek üzere, sağlıcakla kalın…

9 Comments

Join the discussion and tell us your opinion.

Muhammet Kavlakcıreply
16 Ağustos 2015 at 18:03

Kesinlikle doğru bir karar vermişsin Enes. Siteye girer girmez farkettim değişikliği. Çok daha kullanışlı ve dinamik olmuş. Başarılarının devamını dilerim.

Enes Beşincireply
16 Ağustos 2015 at 21:52
– In reply to: Muhammet Kavlakcı

Teşekkürler Muhammet.Senin gibi daha sık yazı yazmaya da başlarsam tamamdır 🙂

Gökhanreply
21 Ağustos 2015 at 17:41

Sitenizi yeni keşfettim o yüzden önceki temanızı bilmiyorum ama bu tema çok güzel olmuş gerçekten. Hayırlı uğurlu olsun

Enes Beşincireply
22 Ağustos 2015 at 12:41
– In reply to: Gökhan

Beğenmenize sevindim, teşekkürler …

Gökhanreply
22 Ağustos 2015 at 13:00
– In reply to: Enes Beşinci

Rica ederim

Mevlütreply
22 Eylül 2015 at 00:01

Hayırlı olsun hocam, oldukça sade ve güzel olmuş. Şuan bu yorumu yazarken yazdığımı göremiyorum, bu kısımdaki font rengini değiştirirseniz daha güzel olacaktır. Tekrar hayırlı olsun.

Timur Demirreply
17 Ekim 2015 at 15:05

Önceki halini bilmiyorum. Yazıların öne çıkması bence okuyucularında güzel bir izlenim bırakır. Tek söyleyebileceğim şey şu yorum yazdığım yerin yazı rengi griye çalıyor ve yazdıklarımı zar zor okuyabiliyorum. Gri ile beyaz biraz karışmış ve gözü epey bir yoruyor. Kendinde bir kontrol edersen ne demek istediğimi anlayacaksın. İyi bloglamalar.

Gökhanreply
17 Ekim 2015 at 18:20

Merhaba
Timur Demir isimli arkadaşın yorum bölümü konusundaki yorumuna katılıyorum. Bende yorum yazarken yazdıklarımı zor okuyorum bence biraz daha siyah olsa daha güzel olur.

Enes Beşincireply
18 Ekim 2015 at 17:54

Mevlüt, Timur Demir ve Gökhan Tekin’e yorum kısmındaki renk konusunu dile getirdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum.Bugün itibariyle yorum yazı rengini koyulaştırmış bulunmaktayım.Sizlere de iyi bloglamalar 🙂

Leave a reply